- Meesolen - https://meesolen.ee -

Movembri väljakutse vahekokkuvõte

Kaks nädalat challenge´i algusest. Mis seis on?

 

Kõigepealt peab muidugi tänama ilmataati, kes ootamatult novembri alguses kogu maa lumega üle kallas. See muutis iga aastase musta novembri valgeks. Juba see väike pisiasi on muutnud kogu olemise teiseks. Võib julgelt öelda, et kliimal on süüd meie novembrinukruses.

 

Nüüd aga oma viimase kahe nädala tegevuste juurde – kõigepealt asi numbrites.
– Olen maha võtnud 2 kilo, lihtsalt süües natuke teistmoodi, natuke joogatades ja natuke jõusaalis käies. Ei mingeid trennikavasid ega hullu enesepiitsutamist.
– Juurde on tekkinud ligikaudu 14 tundi nädalas, kuna televiisorit enam ei ole. Tänu sellele olen ära teinud täpselt 9 asja oma to-do listist. Need ripuvad seal alates suvest, sest aega ja energiat on lihtsalt rohkem.
– Olen kokku hoidnud ligi 30€ bensiini ja parkimistasude pealt, kuna käin jala ning sõidan ühistranspordiga.
– Lisaks veel 40 eurot veinide ja õllede pealt, kuna õhtuti proovin muul viisil chillida.
– Lisaks on mu pruudi silmadesse tekkinud 2 korda suurem sära.
– Ja see tunne, mis minus endas on, seda ei saa kahjuks numbritega mõõta. Aga mega hea on olla. Nii et on tasunud ära. Ja seda kõike vaid kahe nädalaga.

 

______________________________________________________________________________________________________

 

 

 

 

____________________________________________________________________________________________________

 

Väga hea meel on tagasiside üle. Pilte postitatud ei ole, kuid nii paljud on mulle kirjutanud või tulnud ise ütlema, et väga kifti asja teeme. Nii mehed kui naised. Loodan, et nii mõneski kodus on tänu nendele tegevustele lapsed varem magama pandud. Kummardus, aitäh ja jätkame…

 

Häid uudiseid veel ka niipalju, et sellel laupäeval 19. novembril, kell 13.00, esitlen Solarise Apollo raamatupoes oma esimest raamatut nimega „MINU BALI“. See raamat räägib minu ja mu pere eelmise aasta seiklustest kaugel Bali saarel Indoneesias. Samuti ka minu sealsest teekonnast enda ravimisel.

 

See raamat avab ühtlasi ka Meesolen raamatuklubi. Nimelt oleme loomas just sellist väikest teeviita, mis aitaks peamiselt meestel leida kõikide tuhandete raamatute seast just need, mis motiveeriks ehk natuke avardama oma maailmavaadet. Soovitame ainult neid raamatuid, mis on meid kõnetanud ja iga kell parimale sõbrale laenaks.