Logi sisse
[ultimatemember form_id=243]

LUMBERJACK BARBERSHOP – TESTITUD!

21. veebruar 2017

Käisime koos viiking Madisega testimas,  kuidas üks õige habemeajamine käib ja mis need uued habemeajamissalongid endast kujutavad. Nii saigi külastatud Lumberjacki salongi Tallinnas. Sisse astudes märkasin viskikraane kapi peal ja sain aru, et siin on ikka tegemist tõsiste meestega, kes oma tööd austavad. Kus mujal pakutaks klaas head viskit enne juuksuritooli istumist.

 

Kusjuures, nüüd ma mõistan palju paremini ka naisi. Kuumad rätikud, külmad rätikud, kreemid, vahud, õlid ja kõik see koos hea muusikaga. Tõeline nauding. See on küll päris meeste koobas, kuhu saab ära kaduda kogu muu maailma toimetuste eest. Muidugi parimaks komplimendiks kohale oli see, kui meie tiimist kaasas olnud Monika hakkas nahktoolis nihelema ja ütles, et tunneb end kõrvale jäetuna. Vot see juba näitab, et koht on mõeldud meestele ja täiuslik kättemaks naistele.

 

Kolmveerand tundi eemalolekut reaalsusest ja nägu on palju ilusam kui enne. Seda kohta peaks külastama juba kasvõi kogemuse pärast. Nii et mehed, kasvatage omale nüüd paar nädalat habet ja siis kõik Lumberjacki.

 

 

Lumberjack Barbershop avati 2016 aastal juunis, seega võib öelda, et oleme suhteliselt noor habemeajamistöökoda.
Idee taga oli pakkuda klassikalise habemeajamistöökoja teenuseid ning luua mehine atmosfäär, mis oleks kutsuv, kuid samas stiilne.

 

Koht, kus iga mees tunneks end mugavalt ja teretulnud. Teenused nagu juukselõikus, habeme piiramine ja habeme ajamine kuuma rätikuga ehk (hot towel shave). Meeldivama kogemuse saamiseks pakume klientidele Guinness õlu, Bulleit viskit, kohvi ja teed. Tööks kasutame ainult kvaliteetseid tooteid firmadelt Prorasso, Truefitt & Hill, Dr. Harris, Mühle, Reuzel, Tuul jpt. Kaupluse osas müüme erinevaid tooteid ja ka kinkekaarte.

 

Lisa kommentaar

    “täiuslik kättemaks naistele.” Miks te peaksite naistele kätte maksma? Sest naised käivad ilusalongides?
    Kättemaksu ja ärapanemist tahavad poisikesed, mehed tahavad ausust ja hoolimist.