KINGIIDEE MEHELE: HING

8. veebruar 2017

HING on Eesti bränd, mis valmistab looduslikest materjalidest – nahast ja puidust käsitööna valminud aksessuaare. Maria Naur on vabakutseline disainer ja stilist. Ent ainult disainerina toodet valmis ei saa ja nii saigi HING vöödest perekondlik ettevõtmine. Juhindudes oma inseneriteadmistest on HINGe teine pool Madis Tammistu pikka aega praktiseerinud erinevate materjalide töötlemist, nii sai ka antud projekti “köögipool” tema kätesse antud. Tulemuseks hea tiim, kus Mariale jäi disaineri ja nahakunstniku roll ning Madisele metalli- ja puutöö. Praeguseks on HING projekt lisaks vöödekollektsioonile saanud edasiarenduse ka käekellade näol.

 

 

Rihmade pandlad on valmistatud ümberkonstrueeritud uksehingedest, mis omakorda kinnitatud dekoratiivsele tammepuidust osale. Rihmanahaks on kasutatud pruuni ja musta taimparknahka. Tulemuseks on erinevas toonis ning mõõdus funktsionaalsed rihmad, mis sobivad nii igapäevaseks kandmiseks kui ka soliidsematel puhkudel. Kolme erineva kuju ja tooni (punane, tumepruun ja naturaalne tamm) ning kahe rihmatooni seast leiab endale sobiva nii mees kui naine.

 

 

Ideaalseks kingiks paarile on vööde kinkekomplekt “Ühe hinge kaks poolt”, mis koosneb samast hingest valmistatud meeste ja naiste vööst. See on ka ideaalseks kingiideeks läheneva sõbrapäeva puhul.
Lisaks pakub HING võimalust kõikidele vöödele graveerida initsiaalid või vahva sõnumi!

 

 

HING tooteid saab vaadata ja eritellimusel osta www.facebook.com/hingest
Valmistooted on saadaval Tallinnas Krunnipea Butiigis ja Tali disainipoes ning Tartus Disainimajas.
Vöö, mida HING ihkab!

Lisa kommentaar