KINGIIDEE MEHELE: AEGAON “TABULA RASA”

8. detsember 2016

“Tabula Rasa” eesmärk on julgustada inimesi leidma rohkem aega endale ja selle jaoks, mis neile tõeliselt tähtis. Teate ju küll seda poliitikut, kes on tegelikult andekas muusik. Juristi, kes on ühtlasi ka armastatud kirjanik. Või seda alati lennus olevat ärimeest, kes tegelikult suudaks olla parem sõber ja hoolivam isa oma lastele. Me ei tee seda kõike selleks, et võiksid lugeda minuteid järgmise ülitähtsa kohtumiseni – otse vastupidi.

 

 

 

“Tabula Rasa” käekellamudelit hoiab koos käsitsi viimistletud roostevabast terasest korpus, milles näitab aega kõrgkvaliteetne Šveitsi quartz mehhanism. Vastupidavust tõstab safiirist klaas, mille kriimustamiseks läheb tarvis teemanti teravust. Kandmismugavuse tagavad pehme nahkrihm ja kõiki traditsioone eirav kroonnupu asukoht, et vältida ebameeldivat hõõrdumist randmel.

 

Kõik suured käekellatootjad on tänaseks tegutsenud sajandeid, valmistades käekellasid nii nagu inimesed harjunud on. Aegaon ühendab nende teadmised kvaliteedist oma unikaalsete disainidega, luues käekellasid neile, kes otsivad midagi uut, midagi teistsugust. Täna veel väiketootjana tegutsev bränd alustas esimese Eesti käekellatootjana aastal 2012, mil sündis meister Janno Roodi esimene idee. Tänaseks leiab tema loomingut USA-st Austraaliani, ja kõikjal seal vahepeal.

 

 

“Tabula Rasa” käekellamudelit saab tellida Aegaon kodulehelt, kust see jõuab kiiresti ja mugavalt otse soovitud pakiautomaati. Lisaks võib kellaga tutvuda Goldtime kauplustes Eesti disaini lettidel, mis asuvad Tallinnas Viru keskuses, Rocca al Mare keskuses (kauplus K.U.L.D), Tartu Tasku keskuses ja Pärnu Kaubamajakas.

Lisa kommentaar