JESPER PARVE “MINU BALI”

11. jaanuar 2017

Minult kui korvpallurilt oodati suuri tegusid. Ühel hetkel taipasin aga, et igat päeva ühtmoodi elades ei saa areneda. Niisiis lõpetasin oma sportlaskarjääri. Läksime elukaaslase Mariga maailma peale seiklema. Selle rännaku ajal elasime ka kuu aega imelisel Bali paradiisisaarel. Eestis tagasi olles taastasime vana metsatalu, perre sündis poisslaps ja elu naeratas. Meie sees põles aga hulluks ajav soov uuesti maailma kogeda.

 

Naasime Balile, kus olime perega ligi kuus kuud. Meie igapäevaellu kuulusid nõidravitsejad, joogagurud, harjumatu kuumus, rollerid ja maod. Ka kaunid päikseloojangud, kohalike naeratused ja põnevad rännakud iseendasse, millega kaasnesid suured õppetunnid… Praegugi näen ma silmi sulgedes päikest viirukiudus Ubudi linnakese kohale tõusmas ja kuulen kohalike hommikupalveid, kus tänatakse universumi kõige ilusa eest.

 

Ma olen eluaeg ajanud taga midagi seletamatut. Olen õppinud, et igal hetkel on võimalik elule uus suund anda ja elada täpselt nii, nagu oskad unistada… Minu lugu räägib sellest, et kõige alus on soov ja usk, ja ainus, kes võib asju muuta, oled sina ise.

 

 

Autor: Jesper Parve

Kirjastus: Petrone Print

Ilmumisaasta: 2016

Lehekülgi: 168

 

_________________________________________________________________________________________________

 

Jesperi raamat on aus ja otsekohene kirjeldus ühe mehe ja tema perekonna reisist Bali saarel. Mõnus ja lihtne lugemine. Sobib esimesteks mõteteks nii nendele, kes soovivad Balile reisida, kui ka nendele kes soovivad oma sees hingelise rännaku ja avastustega alustada.

 

Madis Sein

Lisa kommentaar