ESMAKORDSELT LIVE MEESTEBLOGI- koos Daniel Leviga

11. mai 2017

EESTI NÄITUSTE MESSIKESKUSES

Tänapäeva ühiskonnas räägitakse palju naistest ning naistele mõeldud toodetest, riietest, eluviisist. Kuidas olla ilusam, targem, tervem.
Aeg on suuremat tähelepanu hakata pöörama ka meestemaailma laiemale tutvustamisele, sest naine on naine ja mees on mees – olenemata kui võrdseks neid kahte teha ei tahta, siis bioloogilist funktsiooni see ei muuda. Ja isiklikult arvan, et see on hea, et nii on, sest mõlemad täiendavad teineteist.
Just sel põhjusel võtsime Marmini agentuuriga initsitaiivi ja korraldame reedel, 12. mail algusega kell 16.00 Ilumessi raames Näituste Messihallis (Pirita tee 28) esimest korda live blogi, mis suunatud ainult meestele.

 

Arutleme erinevatel teemadel ning leiame vastuseid küsimustele:

 

  •            – mis riideesemed on iga mehe garderoobi lahutamatu osa,
  •            – kas ka mehe nahk vajab hoolitsust,
  •            – kuidas kasvatada üks mehine habe,
  •            – kas ainult treeningust ning toidust piisab, et saavutada tulemusi, mida näeme kinolinal ja paljudele teistelegi.

 

Valdkonnad, mida läbime on riietus, toitumine ja toidulisandid, nahahooldus, habeme- ja juustehooldus, ning parfümeeria. Tutvustame loomulikult ka nende valdkondade mõningaid valiktooteid.

Külla tulevad Daniel Levi, Maksim Kartševski ning veel mõni üllatuskülaline, et koos arutleda, mida tähendab meheks olemine ning kuidas saaks olla parem mees. Eelkõige enda jaoks, aga ka nendele, kes meie lähedased.

Seejuures ootemegi kõiki mehi blogist osa saama ning meiega kaasa arutlema. Muidugi ei ole keelatud ka naistel osa võtta ning tutvuda oma teise poole maailmaga, mis on vähemalt sama põnev kui nende enda oma.

Oma panuse blogi toimumisele annavad EstFit, Oppo ülikonnad, American Crew, Beard Monkey, Sirowa AS, Cutis Medical, ManCave.

 

Lisa kommentaar